Proč ne jen výživový poradce ale i kouč?

Prožila jsem si období, které pro mě bylo velmi náročné. Bála jsem se, že ztratím tu nejbližší osobu. Ale naštěstí všechno dobře dopadlo a nejen mě to velmi posílilo.

V tu chvíli jsem si uvědomila, že zdraví máme jen jedno. Proto se o něj starám, jak nejlépe umím. Pomocí, jídla, přírody, otužování, netoxické domácnosti, půstů, mindsetu, pohybu, spánku.

Přesně to předávám i svým klientům. Ucelené informace, které podpoří zdraví.

Ve světě zdravé výživy se intenzivně pohybuji od roku 2015. Za tuto dobu jsem stihla projít mnoha kurzy, přečíst nespočet knížek a vyzkoušet na sobě různé výživové směry. Až jsem se dostala k low carb stravování, ve kterém jsem se našla a vyhovuje mi ve všech směrech. Naučila jsem se díky němu jíst plně intuitivně, už žádné počítání kalorií. Zbavila jsem se závislosti na sladkém a konečně cítím tu svobodu v jídle. Prostě poslouchám své vlastní tělo.

Nejsem striktní „low carbista“, nemám ráda omezení. Mám ráda ovoce a nejen bobulovité, luštěniny, kváskový chleba a rozhodně si to nevyčítám.

Pokud mi tyto potraviny nedělají problém, nevidím důvod, proč si je nedat.

Naše strava by pro nás měla být co nejpřirozenější. Měla by být pestrá a plná skutečných potravin. Právě na takovéto stravě budeme dlouhodobě prospívat a udržovat si ideální váhu.

Krom toho také přednáším a s přáteli pořádám různé akce, např. Sportovně-relaxační víkend na horách, který se týká zdravého jídla, pohybu, přednášek, relaxace a meditace.

„Mám ráda tuky, ale nikomu je nenutím. Preferuji skutečné jídlo – REALFOOD.“

#beandfeelfit

Dosavadně získané certifikáty: Poradce pro výživu, Instruktor fitness, Emoční tuk, Výživa těhotných, Core I a II, Mobilita, Střed těla a pánevní dno, Koučink pro trenéry a výživové poradce

Máte pár kilo navíc a trápíte se? Protože chcete mít ploché bříško, škvírku mezi stehny, sousedka je hubenější než vy..

Chcete být prostě dokonalá?

Co to vůbec dokonalost znamená, kdo ji určuje?

Co takhle přestat se ohlížet za tím, jestli se líbím tomu a tomu a raději si najít svou vnitřní rovnováhu.

aaa

Cítíte to všechno tak nějak stejně?