S Hankou (mou kolegyní a kamarádkou) víme, že nastartování nové cesty za lepším zdraví, není vždycky jednoduché, a tak Vám chceme cestu za nalezením zdravého životního stylu co nejvíce usnadnit. Rozhodly jsme se, že dáme dohromady e-booky s recepty, kterými se můžete inspirovat – všichni nováčci, ale i vy, kdo už jste svou cestu našli.

Protože jsme receptů vymyslely opravdu hodně, rozdělily jsme je hned do 3 e-booků – Hlavní jídla, Snídaně a svačiny, Dezerty.

Najdete v nich zejména jednoduché recepty, u kterých nemusíte trávit hodiny v kuchyni. Občas se ale objeví i nějaká specialitka, jejíž delší časová příprava se naopak opravdu vyplatí. U vybraných receptů zase třeba vyzkoušíte suroviny, které jste doposud neznali.  

Ve Snídaních a svačinách na Vás čeká 21 slaných a 22 sladkých receptů, dále 6 receptů na různá pečiva.

Hlavní jídla čítají celkem 41 hlavních jídel, 7 polévek a 16 příloh.

E-book Dezerty obsahuje celkem 35 receptů pečených a 11 nepečených.

To, že jsme výživové poradkyně se ani v e-boocích neztratí.  Kromě receptů se totiž můžete těšit na „Info okénka“. V Hlavních jídlech najdete např. info o pečícím papíru a přílohách. Ve Snídaních a svačinách o ořeších, psylliu, sladidlech, kváskovém chlebu a v neposlední řadě třeba o proteinech. V Dezertech se dozvíte například o kypřícím prášku, pečícím papíru a sladidlech. Ve všech třech se také dozvíte o alternativách – tedy čím např. nahradit mléko, ale i jaké značky máme ozkoušené a můžeme je doporučit. Jednotlivá jídla jsou také prakticky označena symboly, aby bylo hned na první pohled zřejmé, zda jsou bez lepku, kravského mléka či vegetariánské.

Můžete si zakoupit buď jeden e-book za 70 Kč, nebo všechny tři najednou za výhodných 170 Kč (za celkem tedy 159 receptů a pár cenných rad).

Budeme velmi rády, když Vám naše recepty budou chutnat, případně si je sami ještě nějak vylepšíte a Vaše výtvory a tipy budete tagovat #varimnevarim